Britney Spears’ın babası Jamie Spears hastaneye kaldırıldı

ABD’li yıldız Britney Spears, babası Jamie Spears​’ın kendisi üzerindeki vasiliğinin kaldırılması için verdiği yasal mücadeleyi 2021’de kazanmış ve bağımsızlığına kavuşmuştu.

‘AŞIRI DERECEDE HASTA’

Britney Spears’ın babası Jamie Spears, hastaneye kaldırıldı. Spears Ailesi’ne yakın bir kaynak, Jamie’nin aşırı derecede hasta olduğunu söyledi. Ayrıca Jamie’nin yakın zamanda alkolizm nedeniyle rehabilitasyona gittiği haberlerinin de yalan olduğunu belirtti.

“KÖLELİĞİN SONA ERMESİ” OLARAK NİTELENDİRMİŞTİ

Öte yandan Britney Spears’ın mal varlığı ve kararları, 2007’de geçirdiği psikolojik rahatsızlığın ardından babası Jamie Spears’ın kontrolüne geçmişti. Bu durumun sona erdirilmesi için mahkemeye başvuran ünlü şarkıcı, süreci “köleliğin sona ermesi” olarak nitelendiriyordu.?

“ANNEM, GİZLİCE HAYATIMI MAHVETTİ!”

Annesinin, bu hikâyedeki gerçek kötü kişi olduğunu söyleyen Britney Spears, Babam bir vasilik düşünecek kadar akıllı değildi” ifadelerini kullanmıştı.

“Annem gizlice hayatımı mahvetti!” diyen Britney Spears, “Babam vasiliği 13 yıl önce başlatmış olabilir ama insanların bilmediği şey, ona bu fikri verenin annem olduğu” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x