Galaxy S24’ün tüm özellikleri şimdiden sızdırıldı! iPhone anca getir götürünü yapar!

Samsung Galaxy S24 serisinin depolama konfigürasyon detayları yeni bir sızıntı ile ortaya çıktı. Eğer iddialar doğruysa Galaxy S24, Galaxy S24+ ve Galaxy S24 Ultra’nın RAM ve dahili depolama kapasitelerini öğrendik demektir.

Güney Koreli teknoloji devinin Galaxy S24 serisi, gelecek yıl piyasaya sürülecek, ancak herhangi bir resmi açıklama öncesinde, yeni bir sızıntı RAM ve depolama seçeneklerini ortaya çıkardı. İddiaya göre, duyumcu Tarun Vats‘a göre, Galaxy S24 ve Galaxy S24+, taban modellerinde yükseltilmiş bir RAM kapasitesi ile gelecek. Başka bir deyişle, 2024 amiral gemisi serisi boyunca baz RAM daha yüksek olacak.

Galaxy S24’ün tüm özellikleri şimdiden sızdırıldı! iPhone anca getir götürünü yapar!

Galaxy S23 ve Galaxy S23+ modellerinin 8 GB RAM ile başladığını, Ultra modelinin ise 8 GB ve 12 GB seçeneklerinde geldiğini belirtelim. Galaxy S24 serisi, gelecek yılın başlarında piyasaya sürülecek ve yeni sızıntı, başlangıç modelinde 8GB RAM yer alacağını gösteriyor. Ancak, 8GB RAM varyantı olup olmayacağı belirsiz. Galaxy S23 modeli, 128GB seçeneği ile geldi, ancak Galaxy S24 ve Galaxy S24+ modelleri daha büyük 256GB depolama alanına sahip olacak.

En üst düzey Galaxy S24 Ultra modeline gelince, bu gerçek 2024 Samsung amiral gemisi modeli, markanın ilk kez 16 GB RAM’e sahip cihazı olacak. Maalesef bu telefonun depolama seçenekleri hala net değil, ancak 256 GB, 512 GB ve 1 TB modelinin geleceğini bekleyebiliriz. Ancak, bu hala doğrulanmamış bir rapor olduğu ve S24 serisinin piyasaya sürülmesine daha epey bir zamanın olduğu göz önünde bulundurulmalıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir